ELŐADÓK
Kákonyi Anett MCC
Business és Team Coach, Mentor Coach, Coach Oktató
Gestalt Terapeuta
ICF Magyar Tagozata – Advisory Board Tag
Tekerjük fel a hangerőt, hogy meghalljuk a saját hangunk!
Az előadásom az önismeret és önkifejezés izgalmas területére kalauzol, ahol felfedezhetjük saját hangunkat és megtalálhatjuk szakmai utunkat. Egy inspiráló utazásra invitállak, ahol feltárjuk önmagunk belső, mélyebb rétegeit és felfedezzük, milyen értékeket és szenvedélyeket hordozunk magunkban, és hogyan találhatjuk meg azt az egyedi hangot, amellyel a világot szeretnénk megszólítani.
Dr. Piczkó Katalin
EMCC akkreditált EIA Senior Practitioner coach és mentor
Találd meg a saját hangod!
Mit jelenthet ez? Mikor, hol veszik el? Hogyan találhatunk rá az életünk során? Hogyan találhatjuk meg egy coaching folyamatban?
Azok a sorskönyvi üzenetek, melyek transzgenerációs ösvényeken át megérkeznek hozzánk és az eredeti családunk tudattalanjából magunkba olvasztjuk őket, sokszor éppen legbelső autentikus részeinket zárják el előlünk, az azzal való kapcsolódást sorvasztják.
Szabotőrök néma sorfalát képezheti előttünk, például a „ne légy önmagad!”, a „ne légy gyermek!”, a „ne légy felnőtt”, a „ne érezz!” parancs. Éppen, akkor, mikor szeretnénk hozzáférni spontaneitásunkhoz, kreatíviásunkhoz, alkotó részeinkhez. Amikor lehetőségünk lenne a bennünk lappangó szabad gyermek kiteljesedésére.
Mindannyian nagyon korán megtanuljuk, hogy ha választanunk szükséges a környezetnek való megfelelés és az azzal, éppen ellentétes pillanatnyi szükségleteink között, akkor alkalmazkodunk.
Hiszen az élet forrása a külső környezetünk: szüleink, gondozóink. Miközben ez, akkor a túlélést jelenti számunkra, a megfelelés rétegei alatt mégis gyakran ott csücsül a magányos, sokszor megsebzett, el nem fogadott énrészünk.
Éppen az, mely spontaneitásunk, kreativitásunk, intuíciónk forrása lehet. Az eredeti, az igazi hangunk.
Morvay Judit
Az ELTÉ-n néprajz szakon végzett, majd a bécsi Zeneakadémia zenepedagógia szakán folytatta tanulmányait. 2018-ban Budapesten megalapította a Superar Zeneművészeti Alapítványt, amely hátrányos helyzetű gyermekek számára teszi lehetővé élményalapú zeneórákon és koncerteken való részvételt. Munkája során megtapasztalta, hogy a közös zenélés képes hidat építeni különböző kultúrák között, és rengeteg olyan szociális és kognitív készségre megtanít, amit az élet számos területén hasznosíthatunk.
KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS
Dr. Bozó Tamás PhD
Coach szabadúszóként és a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájában. Egyetemi oktató-kutató, gyógyszerész, biofizikus. Férj, kétgyerekes apa. Hobbitetőkertész.
Pecze Dániel (PCC)
Voltam asszisztens és alpolgármester is. Most segítő és a helyemen vagyok. Voltam hallgató, voltam megmondó, de meghallgató csak pár éve vagyok.
Mindazt a kincset, amit a Jóisten belém teremtett, és mindvégig ott volt mélyen, azt 2019-ben, a PTF-en találtam meg. Ezt viszem most oda, ahonnan jövök, az önkormányzatokhoz.
Vargyas Miklós (PCC)
Szoftver fejlesztőből lettem humán- és szervezetfejlesztő.
Agilis fejlődéseket támogatok agilis coachként, elsősorban agilis szakembereket mentorálok ezekben a folyamatokban.
Henderson Katalin
PTF keresztényszemléletű coach képzésén végeztem 2021-ben (EMCC Senior practitioner). Emellett teológus és pasztorálpszichológiai szakreferens végzettségem van. Jelenleg a Semmelweis Egyetemen mentálhigiénés szakember képzésen vagyok végzős hallgató és vállalkozás formájában segítő szakemberként dolgozom.